Q-Interim overlay

Over ons

De Q in Q-Interim staat voor Quality. Daarin onderscheiden we ons van het gros van de intermediairs op de arbeidsmarkt. Kwaliteit die we alleen maar kunnen bieden door selectief te zijn.

Doordat we selectief zijn, zijn we misschien niet het grootste, maar wel het meest deskundige uitzendbureau in de regio. We zijn misschien niet Limburgs bekendste detacheerder, maar we worden wel goed gevonden door zowel sollicitanten als opdrachtgevers. Wie ons eenmaal gevonden heeft, gaat niet snel meer weg.

Met onze diensten op het vlak van Uitzenden & Detacheren, Werving & Selectie, Outplacement en Payrolling hebben we voor elk bedrijf een passende personeelsoplossing. Of u nu op zoek bent naar een vaste of tijdelijke arbeidskracht om uw organisatie te versterken: wij hebben de juiste kandidaat.

Q-Interim bemiddelt personeel in onder meer de vakgebieden Techniek, Engineering, Bouw, Logistiek en Zakelijke Dienstverlening. Q-Interim heeft haar kantoor in Maastricht, in het mooie stadsdeel Wyck, schuin tegenover het station.

Q-Interim is NEN 4400-1 gecertificeerd en lid van de NBBU.

Contactpersonen

Natascha Willems
Directeur
n.willems@q-interim.nl
043-3270345
John Biesmans
Backoffice
j.biesmans@q-interim.nl
043-3270345
Renate van der Vleut
HR Adviseur
r.vandervleut@q-interim.nl
043-3270345
Kirdy Nijsten
Accountmanager
k.nijsten@q-interim.nl
043-3270345
Nicole Dols
Accountmanager
n.dols@q-interim.nl
043-3270345
Yoshie Frissen
Accountmanager
y.frissen@q-interim.nl
043-3270345
Toon Claes
Accountmanager
t.claes@q-interim.nl
043-3270345