Q-Interim overlay

Over ons

Q-Interim heeft voor ieder bedrijf een passende personeelsoplossing. Wij bieden diensten aan op het vlak van Uitzenden & Detacheren en Werving & Selectie. Of je jouw organisatie nu wilt versterken met een vaste of tijdelijke arbeidskracht; wij hebben de juiste kandidaat.

Vakgebieden

Q-Interim brengt werkzoekenden en werkgevers uit verschillende branches bij elkaar. Wij bemiddelen in vacatures in onder meer de vakgebieden Techniek, Engineering, Bouw, Logistiek en Zakelijke Dienstverlening. 

De Q van Quality

De Q in Q-Interim staat voor Quality. En kwaliteit is juist datgene wat ons onderscheid van het gros van de intermediairs op de arbeidsmarkt. Wij garanderen dat we kwaliteit bieden doordat we selectief zijn. Door selectief te zijn, zijn we misschien niet het grootste, maar wel het meest deskundige uitzendbureau in de regio Limburg. Waarschijnlijk zijn we niet Limburgs bekendste arbeidsbemiddelaar, maar we worden wel goed gevonden door werkzoekenden en werkgevers. Wie ons eenmaal gevonden heeft, gaat niet snel meer weg.

Q-Interim is NEN 4400-1 gecertificeerd en lid van de brancheorganisatie NBBU.

Contactpersonen

Natascha Willems
Directeur
n.willems@q-interim.nl
043-3270345
John Biesmans
Backoffice
j.biesmans@q-interim.nl
043-3270345
Kirdy Nijsten
Operationeel manager
k.nijsten@q-interim.nl
043-3270345
Nicole Dols
Accountmanager
n.dols@q-interim.nl
043-3270345
Yoshie Emde
Accountmanager
y.emde@q-interim.nl
043-3270345
Kenneth Heuts
Accountmanager
k.heuts@q-interim.nl
043-3270345
Xanne Ellenbroek
Accountmanager
x.ellenbroek@q-interim.nl
043-3270345